Konzultant v oblasti Síťové Infrastruktury

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 110 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
118-15-401948-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s technologiemi Cisco, případně NetApp, HPE a VMware? Do týmu projektových konzultantů sháníme specialistu na datová centra, zaměřeného na síťovou infrastrukturu, servery, úložiště a virtualizaci.

Co budeš dělat:

  • Navrhovat a implementovat technologie a řešení v datových centrech (zejména servery a úložiště).
  • Poskytovat konzultace zákazníkům k rozvoji a optimalizaci řešení.
  • Prodávat společně s našimi obchodníky moderní řešení pro datová centra.
  • Připravovat nabídky pro zákazníky.
  • Rozvíjet naši interní síť.
  • Pomáhat stavět služby pro zákazníky.
Požadavky

Jaké znalosti a zkušenosti jsou výhodou:

  • zkušenosti s DC technologiemi Cisco (Nexus, ACI, DC software)
  • zkušenosti se storage technologiemi NetApp nebo HPE,
  • zkušenosti s návrhem a implementací těchto řešení,
  • certifikace Cisco, NetApp, VMware nebo HPE,
  • velmi dobré prezentační dovednosti,
  • vysokoškolské vzdělání technického směru,
  • pracovní znalost angličtiny,
  • velmi dobrý písemný projev. Budeš psát nabídky a technickou dokumentaci. Pokud Tě psaní baví, můžeš tu a tam napsat článek a publikovat ho.
Benefity

Proč bys měl nastoupit k nám:

  • Máme velmi zajímavé zákazníky.
  • Ročně dokončíme kolem 200 projektů. Určitě se v pár z nich najdeš.
  • Oceňujeme kreativitu a inovace. A nejen poplácáním po ramenou.
  • Nebudeš kolečkem v soustrojí. Můžeš posunout firmu a ovlivnit spoustu věcí.
  • Budeš obklopen sympatickými a vstřícnými kolegy, kteří rozumí své práci. Určitě se od nich hodně naučíš.

Co nabízíme:

  • služební vozidlo, notebook, telefon,
  • zajímavé finanční ohodnocení, závislé na Tvém výkonu a dosažených certifikacích
  • osobní rozvoj, pestré možnosti vzdělávání
  • možnost práce z domova
  • týden dovolené navíc
  • 5 dní volna při indispozici
  • příspěvek na obědy, multisportku a další výhody
  • vynikající kávu
  • inspiraci u kolegů v zahraničí
  • přístup do skyboxu O2 arény