Konzultant v oblasti bezpečnosti

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
118-15-401945
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s technologiemi renomovaných bezpečnostních výrobců Cisco, Check Point nebo F5? Pokud Tě bezpečnost IT baví, chceš v ní růst a pracovat na zajímavých projektech, spoj se s námi.

Co budeš dělat?

  • poskytovat bezpečnostní konzultace zákazníkům
  • navrhovat řešení, prezentovat moderní bezpečnostní technologie
  • ověřovat řešení v prostředí zákazníků (povedeš PoC, PoV),
  • nasazovat technologie do produkčního prostředí-implementace, optimalizace,
  • tvořit dokumentace
  • pomáhat L2 podpoře v řešení složitějších problémů
  • rozšiřovat a propracovávat naše produktové portfolio.
Požadavky

Jaké zkušenosti bys měl mít?

Ideálně:

  • celkový rozhled v oblasti bezpečnosti IT,
  • přehled v oblasti bezpečnostních procesů,
  • zkušenost 5 let v IT, 3 roky v oblasti bezpečnosti,
  • solidní seznam odpracovaných projektů,
  • certifikaci aspoň jednoho významného výrobce (ideálně Cisco, F5, Check Point)

Jaké dovednosti jsou výhodou?

V pořadí podle důležitosti:

  • návrh síťových bezpečnostních řešení (včetně ochrany aplikací),
  • nasazování
  • F5 řešení s důrazem na bezpečnost aplikací nebo
  • Check Point řešení nebo
  • Cisco bezpečnostních řešení,
  • Network Detection and Response (NDR) systémů.

Co dalšího nás osloví:

  • viditelné nadšení pro bezpečnostní technologie a schopnost toto nadšení šířit,
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti,
  • velmi dobrý písemný projev,
  • chuť se rozvíjet, vzdělávat, získávat certifikace, pouštět se do nových oblastí,
  • schopnost spolupracovat v týmu, sdílet informace a zkušenosti,
  • pracovní znalost angličtiny.
  • Vysokoškolské vzdělání je výhodou.
Benefity

Proč bys měl nastoupit k nám:

  • Máme velmi zajímavé zákazníky.
  • Ročně dokončíme kolem 200 projektů. Určitě se v pár z nich najdeš.
  • Oceňujeme kreativitu a inovace. A nejen poplácáním po ramenou.
  • Nebudeš kolečkem v soustrojí. Můžeš posunout firmu a ovlivnit spoustu věcí.
  • Budeš obklopen sympatickými a vstřícnými kolegy, kteří rozumí své práci. Určitě se od nich hodně naučíš.

Co nabízíme:

  • služební vozidlo, notebook, telefon,
  • zajímavé finanční ohodnocení, závislé na Tvém výkonu a dosažených certifikacích
  • osobní rozvoj, pestré možnosti vzdělávání
  • možnost práce z domova
  • týden dovolené navíc
  • 5 dní volna při indispozici
  • příspěvek na obědy, multisportku a další výhody
  • vynikající kávu
  • inspiraci u kolegů v zahraničí
  • přístup do skyboxu O2 arény