Konzultant ERP SYSTÉMŮ

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-16-379873
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud Ti prostředí Microsoft Dynamics není zcela cizí, jsi komunikativní a očekáváš práci ve skvělém týmu, tak pojď pracovat k nám. Jsme stabilní česká společnost, která hledá nové posily do svého týmu na pozici konzultanta MS Dynamics 365 Business Central. Spolupracujeme s řadou významných a zajímavých klientů na skvělých projektech a Ty můžeš být součástí toho všeho společně s námi.

Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Uživatelská znalost nějakého ERP systému (ideálně D365 Business Central nebo NAV)
  • Samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
  • Orientace na zákazníka
  • Kladný vztah k IT, počítačům a technologiím
  • Délka praxe pro nás není rozhodující
  • Výhodou je znalost nákupu, prodeje či výrobních procesů
Benefity
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Rodinné a nekorporátní prostředí
  • Home office