Konzultant/ designer Telco/ sítě - až 120 000 czk

Druh pozice
Brigáda
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
20-15-365179
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost poskytující poradenské a technologické služby na pomoc podnikajícím klientům hledá nového kolegu na IT pozici Designer pro Telco.

Můžete si vybrat, jestli chcete sedět v Praze, nebo Bratislavě, nebo prostě pracovat z domu :)

Důležitá já pro nás jen vaše náplň práce:

  • Návrh designu pro zákazníka
  • Prezentování navrhovaných řešení
  • Tvorba technických řešení pro klienta
  • Implementace vašeho návrhu pro klienta
  • Integrace řešení se stávajícími systémy
  • Testování vybraných částí systému
  • Tvorba dokumentace
  • Podpora existujících řešení a aplikací
Požadavky
  • Networking,Telco background
  • Schopnost analyzovat pracovní procesy při výstavbě sítě a jejich prezentace klientovi
  • Výborný přehled v telekomunikační oblasti:
  • mobilní síť
  • mikrovlnné spoje
  • fyzická vrstva - optická/metalická
  • WDM, PDH, SDH, DSL
  • Analytické schopnosti (analyzovat zdroje (SQL))
  • Tvorba funkčních specifikací
  • Zkušenost s datovými migracemi
  • Znalost inventory nástrojů (Amdocs resource manager/Cramer) výhodou
  • Předchozí zkušenost jako developer nebo analytik výhodou
  • Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka pro komunikaci v teamu
Benefity

Na co se můžete těšit kromě velké flexibility:

  • Dovolená 25 dní
  • 3 x sickdays
  • Auto i pro soukromé účely při prokázané zkušenosti určitého stupně
  • Benefit Plus program
  • Proplácíme 100% pracovní neschopnosti i OČR za 30 kalendářních dnů
  • Homeoffice
  • Lokalita ČR nebo SK na výběr, případně nonstop homeoffice s občasnými návštěvami klienta
  • Podíl ze zisku společnosti a akciový program
  • Příspěvek na sport a různé sportovní eventy
  • Flexibilní pracovní doba