KONTROLOR VÝROBY SENIOR | OD 40 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 46 000 Kč
Referenční číslo
7-10-397309-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z oddělení kvality a jste zvyklý spolupracovat s výrobou? Domluvíte se alespoň částečně německy?

Do strojírenské firmy hledáme nového kolegu (m/ž) na pozici KONTROLORA.

Co bude náplní Vaší práce:

  • práce v týmu kvalitářů
  • tvorba reportů v rámci interní kontroly
  • využití metodiky 8D
  • řízení reklamací

V případě zájmu se ozvěte buďto přes odpovědní formulář nebo na tel. číslo 601 204 498.

Těšíme se na Vás!

Požadavky
  • SŠ technické vzdělání
  • zkušenosti s reportingem a s metodikou kontroly kvality
  • praxe se správou firemních i dodavatelstkých reklamací
  • znalost němčiny na vyšší úrovni VÝHODOU
Benefity

13. a 14. mzda

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

jazykové kurzy

dotované závodní stravování