Kontrolor výrobní kvality

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
5-18-348952
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

A máme tu novou pozici v oblasti kontroly kvality! Nemáte zatím zkušenosti s kontrolou kvality, ale chcete nastartovat kariéru v této důležité oblasti každé výrobní společnosti?

Co má na starost kontrolor kvality?

  • Provádí rozbory zmetkovitosti a reklamací interních i zákaznických
  • Provádí analýzy možných příčin vzniku vady na reklamovaných či vadných dílech
  • Připravuje podklady pro jednání o kvalitě výrobků, pro pravidelný reporting
  • Za užití SW aplikací zpracovává a vyhodnocuje potřebná data

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis!

Požadavky
  • Zkušenosti v automotive výhodou
  • ŘP skupiny B
  • Technické myšlení
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem
  • Ochota pracovat na směny
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Závodní stravování
  • Stravenky
  • Benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí