KONTROLOR KVALITY|2 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
7-10-372292
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte nám pomoc s výstupní a procesní kontrolou.

V ryze české zámečnické společnosti hledáme šikovné uchazeče, jejichž oku neuknikne žádná závada.

Co budete dělat?

  • Kontrola vstupních materiálů.
  • Kontrola vyráběných dílů ve všech fázích procesu.
  • Provádění záznamů z realizovaných měření a kontrol.
  • Dokumentování a evidence neshodných dílů.
  • Kontrola provozní a technické dokumentace na pracovišti.
  • Vypracování měrných protokolů, vzorkovacích zpráv.

VAŠE ŠANCE NASTARTOVAT KARIÉRU NA KVALITĚ!

Požadavky

Samostatnost , spolehlivost a zodpovědnost.

Předchozí praxe výhodou, nikoli podmínkou.

Orientace ve výkresové dokumentaci.

Ochotu učit se novým věcem.

Ochota práce ve dvousměnném provozu.

Benefity

týden dovolené navíc

stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem

práce přímo jako kmenový zaměstnanec

po půl roce smlouva na dobu neurčitou

výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu