Kontrolor kvality

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
9-10-373795
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v oblasti kontroly kvality nebo jako technik kvality?

Hledáte uplatnění u stabilní společnosti?

I v této době jsme schopni Vám poskytnout smlouvu na dobu neurčitou!

Budete mít na starosti:

  • Evidenci zákaznických reklamací
  • Evidenci a kontrolu dodavatelských reklamací
  • Identifikaci zjištěných neshodných výrobků a informování příslušných pracovníků o zjištěných neshodách
  • Provádění kontroly interních výrobků dle výkresové dokumentace a dodržování kontrolních postupů

Pokud máte praxi oblasti kvality ve výrobní společnosti a chcete se v tomto směru dále rozvíjet, pak by tato pracovní příležitost pro Vás mohla být vhodnou volbou.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (technického směru)
  • Praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 2 roky
  • Znalost německého jazyka minimálně pro písemný kontakt
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Přehled o základních měřících metodách ve strojírenství
  • Znalost práce na PC – MS Office apod.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenost s ohraňováním a svařováním výhodou
  • Základní znalost norem ISO 9001, IATF 16949 výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Pestrý systém benefitů (věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení…)
  • Možnost pracovního růstu