Kontrolor/-ka kvality| Krupka

Referenční číslo
8-18-357522
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici KONTROLOR/-KA KVALITY, který bude mít na starosti mezioperační kontrolu vyrobených produktů.

KONTROLOR/-KA KVALITY bude mít na starosti:

  • sledování procesů a dohled nad dodržováním požadavků systému kvality,
  • provádění pravidelných hodnocení a opatření při odchylkách,
  • spolupracovat při produktových auditech,
  • příprava podkladů pro interní reklamace a jejich následné řešení,
  • řešení kvalitativních problémů při výrobě produktů.
Požadavky

KONTROLOR/-KA KVALITY musí splňovat požadavky:

  • SOU/SŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
  • znalost čtení v technické dokumentaci
  • analytické, kontrolní a organizační schopnosti
  • základní znalosti v oblasti ISO norem TS 16949, ISO 14001, metod kvality
  • uživatelská znalost MS Office
  • být aktivním řidičem (sk. B)
Benefity
  • 13. plat
  • jazykové a odborné kurzy
  • týden dovolené navíc
  • stravenky