KONTROLA KVALITY | Hrádek nad Nisou | až 28 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 28 000 Kč
Referenční číslo
11-21-346238
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

→ Oči jako ostříž máš?

V tom případě budeš vhodným kandidátem na pozici KONTROLA KVALITY.

Obsazuje pozici KONTROLU KVALITY v lokalitě Hrádek nad Nisou, která je vhodná i pro ženy a se smlouvou na dobu neurčitou.

Náplň práce | KONTROLA KVALITY

  • kontrola obrobených dílů
  • ruční začišťování dílů
  • balící práce

Mzda 28 000 Kč po 6ti odpracovaných měsících.

Nástup přímo do kmene!

Místo práce: Hrádek nad Nisou, svozy z Liberce, Frýdlantu a okolí zajištěny.

  • zeny #kontrolakvality #hradeknadnisou #svoz #kmenovystav #kmen
Požadavky
  • praxe ve výrobě min. 1 rok
  • spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
  • ochota pracovat na nepřetržitý provoz
Benefity
  • motivační systém odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • svozové autopbusy z Liberce (Rybníček) a z Frýdlantska
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

+ další zaměstnanecké výhody (např. kulturní a společenské akce, dětský atd.)