Konstruktér | strojírenství | až 50 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-349656
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zahraniční společnost s více než 25 letou tradicí rozšiřuje své řady! Pojďte se stát součástí menšího týmu konstruktérů, jejichž práce udává směr českému a slovenskému trhu v daném odvětví.

Máte zkušenost s NX 11, Solid Edge či obdobným 3D SW? Přihlaste se a pojďme se pobavit konkrétně!

Náplň práce:

  • vývoj a konstrukce dílů a celých zařízení + změny současných konstrukcí
  • spolupráce při zavádění nových dílů do výroby
  • správa dokumentace standardních dílů
  • tvorba a změny výkresů a kusovníků
  • návrhy technologické konstrukce dílů
  • tvorba technické dokumentace
Požadavky
  • SŠ či VŠ technického směru - ideálně strojírenství nebo praxe v daném odvětví
  • Znalost 3D CAD - NX 11 nebo Solid Edge VÝHODOU (případné obdobný SW)
  • Komunikativní úroveň AJ nebo NJ PODMÍNKOU
  • Samostatná práce na projektech
  • Zkušenost s ERP Navision VÝHODOU
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné čtvrtletní prémie
  • Obědy zdarma ve firemní kantýně (na výběr 9 jídel denně)
  • 6.000,- Kč ročně: na sport, kulturu a volný čas
  • Volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh