KONSTRUKTÉR | PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-10-394871-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš znalosti ze strojírenství a nevíte, kde je využít?

Nezalekneš se AJ?

Pak tě určitě zaujme pozice KONSTRUKTÉR!

Jde o menší strojní společnost, kde dají příležitost i absolventům.

Co Tě na pozici čeká a nemine?

  • Tvorba 3D modelů, návrhů a výkresů
  • Práce v Inventoru, případně AutoCADu
  • Tvorba předprodejních návrhů a technických řešení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce se zahraničními kolegy
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost programu Inventor či Solidworks, AutoCAD výhodou
  • Schopnost připravit a číst v technické dokumentaci
  • AJ na rozumné úrovni (zahraniční kolegové)
  • Znalost MS Office a zejména Excel
  • Komunikativnost
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Měsíční příspěvek 1000 Kč na kartu Benefity
  • Kariérní růst (posun na projektového inženýra)
  • Možnost cestování do zahraničí, v případě zájmu i relokace na Nový Zéland