KONSTRUKTÉR (PLZEŇ) - vhodné pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-406269-1
Popis pozice

Zajímáš se o práci ve 3D programech a vyznáš se ve výkresové dokumentaci?

Dokážeš se domluvit anglickým jazykem?

Přímo v Plzni rozšiřujeme řady a hledáme nováčky do úseku konstrukce!

Na této pozici uvítáme i absolventa střední či vysoké školy.

Budeš jedním z týmu právě Ty? Pojď se podívat, co Tě na této pozici čeká:

  • zpracování konstrukční dokumentace
  • práce ve 3D programech
  • kontrola dokumentace
  • právě na změnových řízeních
  • spolupráce s oddělením technologie, výroby a dalšími
  • občasně jednání s dodavateli
  • po zapracování možnost podílet se i na vývoji nových produktů

Primárně pracujeme v konstrukčním programu CATIA.

Požadavky
  • strojní vzdělání
  • praxe na pozici konstruktéra výhodou, vhodné i pro absolventy
  • znalost některého z konstrukčních programů (CATIA, Solid Works, Solid Edge apod.)
  • angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni, minimálně úroveň B1
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • finanční bonusy
  • flexibilní pracovní doba
  • flexipassy
  • multisport karta
  • příspěvek na stravování
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • příspěvek na penzijní a nebo životní pojištění (až 18 000 Kč/rok)