Konstruktér - Plzeň

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-10-393659-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušení konstruktéři a rádi byste pracovali v leteckém průmyslu? Chcete být součástí zajímavých projektů, pracovat v motivovaném týmu a mít možnost kariérního růstu? Dokážete komunikovat anglicky a práce v CADu Vám není cizí?

Tak tohle je pro Vás skvělá příležitost! Hledáme konstruktéra/ku leteckých interiérů.

Jako Design Engineer budete mít na starost:

  • Návrh, vývoj a optimalizaci produktu
  • Tvorbu technické dokumentace
  • Vytvoření technické specifikace výrobku
  • Inovování a zlepšování současných produktů
  • Vyřízení požadavků na změny
  • Spolupráci s ostatními odděleními
Požadavky
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Praxe 3-5 let práce v 3D CAD
  • Praktická znalost práce na PC a MS Office (MS Excel)
  • Anglický jazyka na komunikativní úrovni
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění