KONSTRUKTÉR - mimo automotive

Referenční číslo
11-10-367684
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš praxi jako konstruktér? Tvorba 2D výkresů a 3D modelů v CAD je pro tebe hračka? Baví Tě u práce přemýšlet a máš inovativní nápady ke zlepšení produktů?

Potom se přihlaste na pozici:

KONSTRUKTÉR - mimo automotive!

  • Tvorba 3D modelů a 2D výkresů mechanických dílů
  • Příprava výrobní dokumentace
  • Tvorba kusovníků
  • Spolupráce s vývojáři na nejlepším konstrukčním řešení
  • Zjišťování příčin nejakostní výroby a spolupráce na jejich odstraňování
Požadavky
  • Min. SŠ technického směru – strojírenství, stavebnictví
  • Praxe na obdobné pozici
  • Prokazatelná zkušenost s konstrukcí mechanických dílů
  • Schopnost práce v konstrukčních softwarech - ideálně AutoCAD, Inventor
  • Znalost AJ výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce se špičkovými technologiemi
  • Kurzy angličtiny
  • Obědy na pracovišti
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v akreditované laboratoři
  • Odborná školení a rozvoj