KONSTRUKTÉR MECHANIKY, ŽĎÁRSKO, 30 - 40 000

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-351708
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 10, jsme v nádherných prostorách uprostřed města, kde se pracuje samo! Přijď se k nám podívat! Stojíme o šikovné lidi s AJ.

Náplň práce je jednoduchá - konstrukce těch nejlepších mechanických zařízení na průmyslové zpracování kovů!

Pošli nám svůj životopis a pojď se s námi pobavit o možnostech spolupráce!

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Požadavky
  • Min SŠ technického směru
  • Znalost CAD nástrojů (program nerozhoduje)
  • Technické myšlení, orientace v technické dokumentaci
  • AJ pro denní komunikaci IDEÁLNÍ
  • Ochota občasně cestovat
  • ŘP sk. B
  • Flexibilní pracovní doba - jsme lidi, domluvit se dá na všem!
  • Jazykové vzdělávání
  • Služební NTB a telefon

a mnohé další