KONSTRUKTÉR | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-10-372002
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozšiřujeme tým konstruktérů.

V mezinárodní společnosti se sídlem v Jihlavě bude Vaší náplní práce:

  • konstrukční práce, spolupráce na vývoji nových výrobků
  • tvorba výrobních výkresů podle zadání a odpovědnost za ně
  • tvorba plánů, schémat, kusovníků
  • tvorba kompletní výrobní a montážní výkresové dokumentace
  • možnost zapojení do vývojových projektů
  • spolupráce s ostatními útvary
  • občasné služební cesty k zákazníkům
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně strojírenské zaměření)
  • práce v AutoCad a Inventor
  • znalost angličtiny výhodou - není podmínkou
  • znalost konstrukčního programu
  • schopnost samostatné práce
  • znalost základních výpočtů
  • znalost spojovacího a hutního materiálu výhodou
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • 4 týdny dovolené – po 1. roce 5 týdnů
  • stravenky
  • hlavní pracovní poměr na dobu NEURČITOU
  • zajímavá a perspektivní práce ve výrobní společnosti, možnost růstu
  • nástupní mzda dle praxe a znalostí k jednání