Konstruktér | Jednoúčelové stroje | až 70 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-370541
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený konstruktér, který dokáže navrhnout kompletní stroj či výrobní linku? Ideální je znalost automatizace a automotive!

Menší tým konstruktérů potřebuje posilu, která se vyzná v oboru. To vše pod záštitou německé společnosti s 30ti letou tradicí. Naši zákazníci jsou v automotive, spotřebním zboží, elektronice i lékařské technice.

Co by se od Vás dále očekávalo:

  • Vypracování řešení automatizace pomocí 3D CAD: návrh kompletního stroje či výrobní linky dle požadavku zákazníka
  • Tvorba koncepce celkového uspořádání zařízení a vytvoření procesů
  • Vytvoření dokumentace a vypracování detailů
  • Práce na komplexním projektu
  • Jednání s klienty, podpora prodeje
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost v mechanické konstrukci (automotive a jednoúčelové stroje VÝHODOU)
  • Pokročilá znalost 3D CAD (Solid Works nebo Inventor VÝHODOU)
  • Všeobecná konstrukční práce (pneumatické válce, sensory, linární vedení, lisování, kontrola, detekce, odměřování...)
  • Konstrukce ve výrobě přípravků popř. nástrojů
  • Znalosti automatizační techniky, řídicí a regulační techniky
  • Pokročilá znalost německého či anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Karta Multisport hrazená zaměstnavatelem
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Firemní akce
  • Nové moderní pracovní prostředí
  • Práci v mladém přátelském kolektivu