KONSTRUKTÉR - homeoffice

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-30-346202
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme rodinná společnost, která hledá konstruktéra. Pohybujeme se v plastech, proto by bylo skvělé mít zkušenosti z této oblasti. Chceme někoho samostatného, na koho se můžeme spolehnout, protože tvůj názor bude ovlivňovat směřování celé společnosti. Náplň práce bude kombinací konstrukce a projektů.

Nabízíme zcela unikátní prostředí malé společnosti, která stále roste. Jsou pro nás velmi důležité vztahy na pracovišti, pohodový přístup a rodinná atmosféra. Nepočítej, že budeme chtít 100 hodin přesčasů každý měsíc.

Co budeš dělat?

  • kreslit výrobky na vstřikovací formy
  • komunikovat se zákazníky
  • navrhovat technologie
  • rozhodovat o proveditelnosti zakázek
  • vybírat dodavatele
Požadavky
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • skvělé technické myšlení
  • zcela samostatná osobnost
Benefity
  • homeoffice - kolik si přestavuješ?
  • 13. mzda
  • notebook a mobil
  • stravenky
  • vždy volné vánoce