ELEKTROKONSTRUKTÉR | ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA | PRAHA 8

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-404150-4
Popis pozice

Pro našeho klienta, českou technologickou společnost s tuzemskými i mezinárodními projekty převážně v oblasti "Railway" (elektroinstalace/stavební inženýrství/MHD/Trakční vedení), hledáme šikovné uchazeče na pozici konstruktéra.

Hlavní náplň práce spočívá v návrhu specifických produktů v oblasti kolejové dopravy a práci se silnoproudem a rozvaděčovými komponenty.

Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání (obor elektrotechnika)
  • Kvalifikace dle vyhl. 50/1978 Sb.
  • AJ na komunikativní úrovni (B1 – středně pokročilá)
  • Znalost některého z CAE systémů
  • Orientace v technických normách
  • Týmová spolupráce
Benefity
  • Stabilní zázemí, kreativní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků firmy
  • Stravenky, Cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na kartu MultiSport
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění