ELEKTRO KONSTRUKTÉR| PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-399467-6
Popis pozice

Přijmeme ELEKTRO KONSTRUKTÉRA.

Máš zájem o práci ve stabilní společnosti a a chceš se zabývat vývojem nových produktů a úpravou produktů stávajících? Máme skvělou šanci přímo v centru Plzně.

U pozice je také možnost občasně vycestovat do zahraničí - za zákazníky nebo do oddělení vývoje v Anglii.

Pracovní náplň:

  • elektro konstrukce a vývoj speciálních strojů
  • technická příprava výroby, změnové řízení
  • tvorba elektrotechnické dokumentace
  • podpora výroby, řešení problémů
  • úprava SW
  • nahrávání a oživení strojů se systémy Lenze, Siemens, Beckhoff
  • spolupráce s oddělením konstrukce v zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ elektro
  • vhodné i pro absolventy
  • znalost návrhu systému Siemens S7 včetně programování
  • znalost AJ – mírně pokročilá
  • zkušenosti s CAD, elektrotechnickým CAD výhodou
  • zkušenosti s automatizačními systémy výhodou (Siemens TIA, S7 Lenze, Beckhoff)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • nadprůměrné ohodnocení
  • 2x ročně příspěvek ve výši 21% platu
  • pracovní doba 7,5 hodiny
  • flexibilní pracovní doba
  • placené přesčasy
  • závodní stravování ve firemní kantýně (zaměstnanecký podíl 40 Kč)
  • příspěvek na penzijní pojištění 16800 Kč/rok
  • profesní vzdělávání
  • jazykové kurzy zdarma
  • možnost cestování