Konstruktér - Elektro | Praha!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-10-375508
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte se stát součástí menšího týmu kontruktérů, který má k dispozici svou vlastní výrobu!

Pro společnosti, která je jedním z největších výrobců IT a průmyslových rozvaděčů a systémových řešení pro datová centra v Evropě a Středním Východě, hledám šikovného ELEKTRO KONSTRUKTÉRA.

Náplň práce:

  • Zpracování kompletní konstrukční (elektro) dokumentace
  • Navrhování rozvodných skříní (elektroboxů)
  • Vytváření kalkulací u cenových nabídek
  • Navrhování zlepšení a optimalizace používaných vývojových řešení
  • Spolupráce s technology na návrzích technologických postupů výroby
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Vyhláška 50, §5, ideálně §6 a výše
  • Zkušenost z konstruktérské práce se zaměřením na elektro
  • Základní znalost datových sítí
  • Zkušenost z práce s 3D CAD, znalost SolidWorksu VÝHODOU
  • Komunikativní angličtina pro potřeby komunikace technických záležitostí s klientem
Benefity
  • Bonusový systém odměňování
  • Stabilní prostředí úspěšné české společnosti
  • Možnost seberealizace
  • Prostor pro platový i profesní růst
  • Stravenky