KONSTRUKTÉR | ČESKOKRUMLOVSKO | JUNIOŘI I SENIOŘI

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-10-402351
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

KONSTRUKTÉŘI, DESIGNÉŘI, KRESLIČI, PROJEKTANTI, hledáme vás!

Rostoucí společnost na Českokrumlovsku rozšiřuje své oddělení konstrukce a možná právě vy budete tím vhodným kandidátem.

Nepotřebujete mít ani dlouhou praxi, firma je otevřená i absolventům!

Náplň práce:

  • Konstruování nástrojů a přípravků pro oddělení výroby
  • Každodenní komunikace a spolupráce s oddělením technologie pro zvyšování efektivity výrobních procesů
  • Tvorba podkladů pro výrobu, výkresové dokumentace a technických specifikací
Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • AJ/NJ na mírně pokročilé úrovni
  • Praxe v konstrukci výhodou, ne podmínkou!
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného home office
  • 13. mzda
  • Další finanční prémie a bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy