KONSTRUKTÉR | ČESKÉ BUDĚJOVICE | AŽ 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-10-400084-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mladého týmu konstruktérů hledáme posilu! Máte už několikaletou praxi s konstruováním a domluvíte se anglicky? Disponujete silným technickým zázemím, myšlením? Pak právě vy můžete doplnit náš kolektiv.

Na pozici KONSTRUKTÉRA přímo v Českých Budějovicích se můžete těšit na skvělé zázemí firmy, neustále nové výzvy (zakázková výroba) a také pěkný balíček benefitů.

Náplň práce:

  • Konstruování strojních zařízení (zakázková výroba)
  • Práce v Siemens NX, Teamcenter
  • Komunikace se zákazníkem a kolegy

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte nás oslovit skrze odpovědní tlačítko v tomto inzerátu nebo telefonicky (720 748 828), případně e-mailem (jan.laluch@grafton.cz).

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Angličtina na úrovni B1 nebo vyšší, denní komunikace slovem i písmem
  • Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost kteréhokoliv 3D CAD systému
  • Silný technický background
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • 13. mzda
  • Home office 1 den v týdnu
  • Flexibilní pracovní doba (pevné okno 8:30-14:30)
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování