Konstruktér - centrum Plzně!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-10-402794-5
Popis pozice

Tvorba 3 D návrhů je Váš denní chleba a chcete se tímto směrem dále rozvíjet? Nebo jste čerstvým absolventem a hledáte si uplatnění v oblasti konstrukce?

Máme pro Vás otevřenou pozici Konstruktér a to na pobočku přímo v centru Plzně s pracovní dobou 7,5 hodiny!

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • tvorba 3D návrhů strojů
  • optimalizace stávajících řešení
  • vytváření výkresové dokumentace její správa
  • podpora výroby v rámci zavádění nových výrobků
  • spolupráce s US konstrukčním oddělením na vývoji nových strojů

V rámci své praxe se můžete dostat i do různých koutů světa a to vždy na krátkou služební cestu. Mezi země, kam se můžete podívat, paří Anglie, Itálie, Indonésie a další.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technické
  • vhodné i pro absolventy
  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • znalost AJ – mírně pokročilá
  • zkušenosti s CAD, Inventor výhodou
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • nadprůměrné ohodnocení
  • 2x ročně příspěvek ve výši 21% platu
  • pracovní doba 7,5 hodiny
  • flexibilní pracovní doba
  • placené přesčasy
  • závodní stravování ve firemní kantýně (zaměstnanecký podíl 40 Kč)
  • příspěvek na penzijní pojištění 16800 Kč/rok
  • profesní vzdělávání
  • jazykové kurzy zdarma
  • možnost cestování