KONSTRUKTÉR, až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-388746-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dokážeš pracovat s CAD systémy a k tomu se domluvíš anglicky nebo německy?

Nevadí ti cestování a služební cesty?

Tak to čti dál! Hledáme KONSTRUKTÉRA do strojírenské firmy na Táborsku.

Čekat tě bude:

  • tvorba nákresů výrobních strojů (zejména lisovací nástroje)
  • vytváření technické dokumentace ve 2D i 3D
  • úzká spolupráce s oddělením kvality a výroby
  • pracovní cesty do našeho druhého závodu na jižní Moravě
Požadavky
  • Vzdělání technického směru
  • Schopnost práce v programech typu AutoCad
  • zkušenosti s tvobrou technických výkresů (alespoň ze školy)
  • Schopnost domluvit se anglicky nebo německy
  • Ochota cestovat
Benefity

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování

Roční bonusy

Pružná pracovní doba