Konstruktér

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-30-334947
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ZNALOST TECHNICKÝCH VÝKRESŮ, TECHNICKÉ VZDĚLÁNÍ, MODELOVÁNÍ, VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY, ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ, ANGLIČTINA NA ÚROVNI A2, CAD

Hledáme šikovné KONSTRUKTÉRY, kteří umějí pracovat v CADu, mají technické povědomí a základní úroveň anglického jazyka! Nic víc!

na této pozici Vás čeká:

  • konstrukce 3D modelů v programu Solid Edge
  • převedení 3D modelů do 2D výkresové dokumentace
  • návrhy zlepšování pro stávající produkty
  • podpora týmu juniorních konstruktérů
Požadavky
  • technické vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • výbornou znalost technických výkresů
  • pokročilou znalost modelování
  • povědomí o výrobních procesech plastů a kovů
Benefity
  • bonusový systém Cafeterie
  • příspěvek na dopravu
  • profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování - firemní kantýna - výběr až ze 7 jídel :)
  • jazykové vzdělávání
  • zvýhodněné volání
  • možnost svozu do práce z okolí Plzně firemním autobusem
  • každoroční vánoční večírek