Kalibrační technik | Teplota a vlhkost | Nová laboratoř

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-10-370540
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká společnost a leader na trhu zkušební techniky rozšiřuje své řady! Hledá se kalibrační technik do nové a moderní akreditované laboratoře v Praze.

Vyhovovala by Vám příjemná práce v atmosféře rodinného prostředí? Máte alespoň nějakou zkušenost v kalibrační či zkušební laboratoři? Zde se budete zaměřovat na kalibrace teploty a vlhkosti.

V začátcích si Vás vezme na starosti zkušený kolega, se kterým budete jezdit k zákazníkovi, poté již budete samostatná jednotka.

Co by Vás mimo jiné čekalo:

  • Kalibrace prováděné výhradně v místě zákazníka (primárně ČR)
  • Administrativa spojená s prováděním kalibrací zařízení
  • Vyhotovování kalibračních listů
  • Komunikace se zákazníky
Požadavky
  • Minimálně SŠ technického směru
  • Komunikativní angličtina nebo němčina
  • Povědomí o Zákonu o metrologii a prováděcí vyhlášky 505/1990 Sb.
  • Manuální zručnost
  • Otevřenost a komunikativní přístup
  • Samostatné řešení technických problémů
  • Týmový duch
Benefity
  • 13. a 14. plat (platby rozložené v průběhu roku)
  • Kvartální odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní vůz i k soukromému užití (dohodou)
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci s prvotřídními technologiemi
  • Mobilní telefon a notebook
  • Odborná školení i u zahraničních partnerů
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce