Kalibrační specialista | nová laboratoř| až 60 000 Kč + vůz!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-18-367590
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká společnost a leader na trhu zkušební techniky rozšiřuje své řady! Hledá se kalibrační technik do nové a moderní akreditované laboratoře v Praze.

Vyhovovala by Vám příjemná práce v atmosféře rodinného prostředí? Říká Vám něco kalibrace černých standardů nebo pyranometrů či akcelerometrů? Výborně!

Na tyto oblasti se chceme nově zaměřit a Vy budete velmi důležitým článkem pro rozjezd nové laboratoře a nastavování standardů.

Co by Vás mimo jiné čekalo:

  • kalibrace prováděné v místě zákazníka a v kalibrační laboratoři
  • administrativa spojená s prováděním kalibrací zařízení
  • vyhotovování kalibračních listů
  • komunikace se zákazníky
Požadavky
  • Minimálně SŠ technického směru (maturita)
  • Povědomí či zkušenost s kalibrací černých standardů, pyranometrů či akcelerometrů
  • Znalost zákona o metrologii a prováděcí vyhlášky, ČSN EN ISO/IEC 17025:2018 a norem souvisejích a platných v oboru
  • Zkušenost s činností v kalibrační nebo zkušební laboratoři PODMÍNKOU
  • Angličtina na komunikativní úrovni (němčina výhodou) - veškeré materiály jsou ze zahraničí
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Časová flexibilita a ochota cestovat v rámci ČR a SR (90 % času ale budete v Praze) - Řidičský průkaz B
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní vůz i k soukromému užití (dohodou)
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci s prvotřídními technologiemi
  • Mobilní telefon a notebook
  • Odborná školení i u zahraničních partnerů
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce