KAIZEN MENTOR | ZAHRANIČNÍ CESTY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-10-405695-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

JSTE ODBORNÍCI NA SYSTÉM KAIZEN A HLEDÁTE NOVOU VÝZVU?

My zase hledáme zkušeného mentora v oblasti KAIZEN!

Máte certifikaci trenéra nebo Green Belt a rád/a byste v rámci zaměstnání cestoval/a do zahraničí? Domluvíte se anglicky a komunikace s lidmi Vám nečiní problémy?

Náplň práce:

  • optimalizace KAIZEN procesů napříč našimi závody
  • pořádání workshopů, koučování a školení kolegů
  • implementace nástrojů a technik sloužících k zlepšení výrobních i nevýrobních procesů
  • komunikace s kolegy napříč firmou
  • zahraniční výjezdy a mezinárodní projekty (Evropa, občas Amerika ...)
Požadavky
  • AJ min. B2
  • VŠ strojní zaměření
  • Green Belt či Black Belt či Kaizen trenér či IEn
  • Profesionální znalost MS Office
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na obědy
  • Roční prémie
  • Možnost HO
  • Cafeterie