JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER | CENTRUM ČB

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-16-400056-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká tě vývoj mobilních aplikací? Domluvíš se anglicky a hledáš práci v centru Českých Budějovic? Hledáme posilu do týmu SW Developerů!

Co bude tvým posláním?

  • podílet se na vývoji backend aplikací v Ruby on Rails pro externí klienty a na interních projektech
  • implementace API funkcí
  • integrace systému
  • analýza a zpracování dat
  • komunikace s vývojáři
Požadavky
  • AJ - alespoň základní komunikace (B1)
  • zkušenost s programováním backend systému, alespoň 1 rok nebo alespoň 1 ukončený projekt
  • znalost programovacího jazyka Ruby a frameworku Ruby on Rails
  • znalost SQL databází
  • schopnost navrhovat, vytvářet a upravovat databázová schémata podle potřeby
Benefity

13. plat

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní doba

příspěvek na vzdělávání a sport (20 000 Kč ročně)

stravenky

telefon a notebook i k soukromým účelům