JUNIOR PROJECT MANAGER | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-397213-9
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš být u kormidla v rámci projektů zaměřených na automatizaci? Nejsou nutné předchozí zkušenosti! Hlavní je nadšení pro obor a znalost angličtiny nebo němčiny!

Pokud chceš pracovat v mladém a progresivním týmu, tak se nám ozvi na pozici:

JUNIOR PROJECT MANAGER

Tvoje náplň práce bude:

  • Řízení projektů realizace robotizovaných výrobních linek
  • Vedení managementu změn, nákladů a nákladových zlepšení
  • Tvorba cenových nabídek a kalkulací
  • Koordinace spolupráce jednotlivých profesí jako elektroinstalace, robotika apod.
  • Tvorba podrobného termínového plánu realizace
  • Zodpovědnost za splnění cílů projektu
Požadavky
  • Vzdělání technického směru
  • Praxe je výhodou, ale vhodné i pro absolventa
  • Německý nebo anglický jazyk – Středně pokročilý
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Flexibilnost, zodpovědnost a komunikativnost
Benefity

CO NA OPLÁTKU RÁDI NABÍDNEME MY:

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční prémie, Prázdninový a Vánoční příspěvek
  • Příspěvek na stravování i výuku cizích jazyků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práci na HPP, na dobu neurčitou