JUNIOR PRODUCTION MANAGER| AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
8-10-375478
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

JUNIOR PRODUCTION MANAGER je pozice, která je vhodná pro kandidáty/-ky, kteří mají již nějaké zkušenosti s koordinací výrobního týmu, ale stále se mají co učit. Příležitost pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce:

  • dohled nad technickým, personálním zázemí výroby a plnění stanovených KPI's
  • vedení a odpovědnost za úsek výroby a v případě nepřítomnosti manažera jej zastupovat
  • denní operativa - plánování, reporty a administrativa
  • vedení pracovního týmu až 60 podřízených pracovníků ve výrobě (přímé řízení 4 mistrů výroby)
Požadavky

Na pozici JUNIOR PRODUCTION MANAGER je potřeba:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň 1 rok praxe ve výrobním závodě s vedením pracovního týmu ve výrobě
  • Anglický jazyk, který Vám umožní bezproblémovou komunikaci s vedením společnosti a kolegy
  • Zkušenosti z výrobní společnosti jsou nutností
  • Velmi dobré organizační dovednosti
  • Ochotu se vzdělávat
  • Být aktivním řidičem sk. B
Benefity
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • příspěvek na dojíždění,
  • hrazené jazykové kurzy,
  • pružná pracovní doba,
  • bonusový systém odměňování,
  • příspěvek na stravování kafeterie.