Junior IT Business Analyst

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
18-16-383707-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost Grafton hledá novou posilu do svého interního IT týmu.

Od juniorního analytika požadujeme praxi v oblasti IT/byznys analýzy alespoň 1 rok a ochotu neustále se učit nové věci. Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu a možnost účastnit se zajímavých mezinárodních projektů z oblasti personalistiky.

Konkrétní povinnosti a zodpovědnosti:

  • sběr byznys požadavků a jejich transformace do technické roviny
  • tvorba funkční specifikace – případy užití, návrh uživatelského rozhraní, návrh datového modelu, návrh aplikačních rozhraní
  • podpora a rozvoj interních systémů v rámci regionu střední Evropy – řešení incidentů, změnových požadavků a servisních požadavků
  • účast na mezinárodních projektech ve spolupráci s mateřskou společností Gi Group
  • tvorba testovacích scénářů a testování
  • školení uživatelů a tvorba uživatelských příruček
  • rozvoj metodiky a nástrojů v rámci analytického týmu
  • možnost podílet se na řízení projektů
Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření výhodou
  • velmi dobrá znalost nástrojů Microsoft Office
  • anglický jazyk na úrovni B2 (budete pracovat v mezinárodním prostředí)
  • analytické myšlení – schopnost identifikovat problém, rozpadnout ho na dílčí celky a navrhnout efektivní řešení
  • komunikativnost – schopnost efektivně komunikovat se zástupci byznysu i IT a fungovat jako rozhraní, které oba světy propojí
  • znalost modelovacích nástrojů – Enterprise Architect, Microsoft Visio
  • znalost modelovacích jazyků UML a BPMN
  • znalost jazyka SQL

Výhodou:

  • předchozí zkušenost se systémy typu ATS (Applicant Tracking System) nebo CRM
  • znalost systému JIRA
  • zkušenost s návrhem aplikačních rozhraní
Benefity
  • kvartální bonusy
  • 4 dny placeného volna navíc nad rámec zákonné dovolené
  • 2 sick days/rok
  • občasný home office
  • cafeterie ve výši 14 400 Kč/rok
  • stravenkový paušál
  • multisport karta
  • dobře dostupná lokalita – naše kanceláře se nachází přímo v obchodním centru Palladium na Náměstí Republiky