Junior Cloud Solution Consultant (M365)

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-359241
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Konzultace business požadavků zákazníka a jejich transformace na technické řešení.
  • Zodpovědnost za návrh IT architektury, definice implementačních, či migračních projektů.
  • Realizace jednodušších implementačních, či migračních projektů a týmová spolupráce na komplexnějších případech.
Požadavky
  • Zájem o produkty Microsoft 365 a jejich základní znalost.
  • Základní znalost Microsoft Power Platform výhodou (Power BI, Power Apps, Power Automate, Power Virtual Agents).
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Schopnost komunikace se zákazníkem, pochopit jeho potřeby a sdílet je s kolegy.
  • Komunikativní AJ.
Benefity
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Otevřené a přátelské prostředí
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Služební telefon dle výběru, zaměstnanecký tarif za pár korun.
  • 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna
  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně
  • Penzijní připojištění
  • Slevy na nákup zboží a produktů u našich vlastních i desítek našich partnerů