JEDNODUCHÁ PRÁCE VE SKLADU V NĚMECKU - od 400 Kč/h ČISTÉHO!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
13-18-381725
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás práce v Německu a nevíte, jak na to? Pro mezinárodní firmu právě hledáme pracovníky do distribučního centra. S celým procesem relokace Vám pomůžeme, tak se nám ozvěte! :)

Co budete mít na starosti?

  • třídění balíčků na expedici
  • příjem i nakládka zboží
  • práce se čtečkou/skenerem
  • manipulace se zásilkami
  • kompletace a balení objednávek
  • manipulace s vozíky

Kde? Ve městě Leipzig (Lipsko). Pouhé 3 hodiny cesty z Prahy!

Mzda:

  • základ 13,84 €/hod.
  • příplatky za práci v neděli 75%
  • v průměru si vyděláte 2 700€/měs. v ČISTÉM a to se vyplatí! :)
Požadavky
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)
  • ochota přestěhování
  • fyzická zdatnost
Benefity
  • v případě zájmu během září, dostanete bonus 3 000 €!
  • relokační bonus 2 500 €
  • zaměstnání v kmenu stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost pěkného podnikového ubytování
  • kariérní růst - můžete se dostat až na samotnou letištní plochu a pracovat tak přímo u letadel :)
  • příplatky za práci v noci a o víkendech