JAVA PROGRAMÁTOR

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
4-10-342214
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušení programátoři v Java, uvažovali byste o nové příležitosti a vyhovuje Vám přátelské prostředí - žádný velký open space?

V tom případě nám zašlete svou reakci a my Vám rádi představíme pozici JAVA PROGRAMÁTOR.

Budete mít na starosti všechny fáze vývoje, analýzy, komunikaci se zákazníkem, specifikaci, vývoj, implementaci.

Požadavky
  • zkušenosti v rámci vývoje v JAVA (SE)
  • J2EE výhodou
  • schopnost dorozumět se v angličtině - středně pokročilá úroveň
  • analytické schopnosti
  • týmový duch, dobré komunikační schopnosti
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • roční bonus na využití dle vlastních preferencí (sport, kultura, dovolená..)
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • možnost dalšího vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • velice přátelská atmosféra na pracovišti