JAVA DEVELOPER - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-16-351777
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Čeká Vás vývoj aplikací na platformě JAVA, převážně ve Springu. Úzce budete spolupracovat na vývoji a to od počátečního návrhu projektu, přes vývoj a dokumentaci až po spolupráci s testery.

Požadavky
  • praktická zkušenost s vývojem a znalost technologií - JAVA
  • je třeba znát Spring Framework, J2EE; SOAP; REST
  • výhoda je znalost relačních databází -Oracle, PostgreSQL, MariaDB (MySQL)
Benefity
  • obědy přímo ve firmě
  • dovolená nad rámec zákonné normy
  • placené profesní kurzy, certifikace na zvýšení znalostí v oboru
  • pružná pracovní doba
  • čerstvé ovoce a zelenina každý den
  • jazykové kurzy
  • podpora sportu a volnočasových aktivit

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.