JAVA DEVELOPER, OSTRAVA

Referenční číslo
4-16-361098
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímavé projekty, moderní technologie, nadstandardní mzda, lákavé benefity, kariérní růst, nové prostory, menší tým, žádný korporát, využití angličtiny, osobní rozvoj...klišé? Vůbec ne, jen základní prvky naší pracovní nabídky do Ostravy. Pokud by ses rád dozvěděl více, neváhej a ozvi se!

Náplň práce:

  • vývoj vlastního nástroje pro integraci dat
  • spolupráce na cloudových řešeních pro zákazníky
  • technologie: React/Redis, Kafka, Cassandra, Kubernetes...
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s působením na obdobné pozici min. 2 roky
  • Ochota se dále rozvíjet, učit
Benefity
  • 30 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Možnost práce na projektech v zahraničí
  • Moderní zázemí, nové prostory
  • Práce v menším týmu