JAVA DEVELOPER | ARCHITEKT

Referenční číslo
2-16-397429-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojď s námi pracovat na našich projektech jako Seniorní Java Developer/Architekt.

Jde o pozici kombinující široký přehled o architektuře obecně, specifik zákazníka a jeho systémů i znalost konkrétních technologií.

Nabízíme Ti zajímavou a různorodou práci v uvedené oblasti a tím i dlouhodobou pracovní

perspektivu v naší společnosti.

Co Tě na pozici čeká?

  • Redesign robustního middleware systému, který zpracovává

data bookmakerů a přes webová rozhraní nabízí strukturované

nabídky koncovým uživatelům přes mobilní klienty. Vše probíhá

přes REST/Websockets. Aktuální infrastruktura využívá zápisu

do databáze (PostgresSQL) a následném rozesílaní dat přes

RabbitMQ/ Kafku.

  • Cílem redesignu je nahrazení současného řešení vysoce propustnou a dostupnou

mikroservisní architekturou, která zajistí technickou stabilitu a umožní rozvoj do budoucna.

  • Budeš komunikovat primárně s naším týmem – architekty, vývojáři a testery/analytiky.
  • Budeme společně diskutovat požadavky, konzultovat legislativní a regulatorní dopady,

navrhovat možná řešení na jejich potřeby a vytvářet backlog změn s prioritami pro realizaci a nasazení.

  • Požadavky budeš transformovat do funkční specifikace a tasků pro vývojáře. Tím vytvoříš

propojení mezi potřebami klientů a přípravou technického řešení. Vše ve spolupráci s dalšími

členy týmu a zejména s vlastními vývojáři. Můžeš se také podílet na řízení týmu vývojářů.

Setkáš se u nás zejména s následujícími technologiemi:

  • Java – jednotlivé služby jsou implementovány v Javě s využitím Spring frameworku
  • Kafka / RabbitMQ – aktuálně se využívá RabbitMQ s postupným přechodem na Kafku
  • PostgreSQL – aktuálně využívaná databáze, bude využívána i nadále
  • OpenShift – interní cloud založený na Kubernetes
  • Nebo třeba Apache Ignite, ElasticSearch, MongoDB, Hazelcast
Požadavky

Co očekáváme my od Tebe?

  • Praktické zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenosti s analýzou požadavků a jejich projednávání
  • Schopnost popsat a navrhnout řešení
  • Angličtinu na komunikativní úrovni a určitě také češtinu nebo slovenštinu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení
Benefity

Co nabízíme na oplátku:

  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
  • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan) – možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
  • 25 dní dovolené
  • 3 sick-days
  • 30 dní plně hrazené krátkodobé nemoci
  • Stravenky v hodnotě 120 CZK za odpracovaný den (stravenkovou kartu máme od

společnosti SODEXO)

  • 10 800 CZK ročně v rámci Benefit Plus programu
  • Bonus za doporučení nových kolegů 30 000 CZK
  • Bezúroční půjčka pro zaměstnance
  • Multisport karta
  • Participace na různých sportovních událostech jako Král Šumavy, Pražský Maraton,…
  • Member Assistance Program – možnost využití služeb odborníků při zdravotních, pracovních

nebo jiných životných potížích

  • A mnoho dalších