Java Developer

Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč
Referenční číslo
2-16-356211
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Analyzovat požadavky zákazníka a navrhovat vhodná řešení na základě zadání.
  • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy.
  • Určovat finální řešení a následně jej implementovat.
  • Provádět Code review ostatním členům týmu.
  • Implementovat automatické testy.
  • Opravovat chyby zjištěné při testování nebo při praktickém používání
Požadavky

Dobrá znalost Javy a Spring frameworku

Zkušenosti s HBase a obecně Apache Stack

AJ alespoň na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu kvůli komunikaci se zákazníky a týmy v zahraničí

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sickdays
  • stravenky 100 Kč
  • homeofficy
  • multisportka
  • příspěvek za doporučení zaměstnance
  • čtvrtletní výkonnostní odměny a věrnostní systém pro zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
  • společné sportovní aktivity a teambuildingy
  • občerstvení na pracovišti