IT TESTER | HOME OFFICE

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-16-392123
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká tě svět IT? Máme pro tebe startovací pozici TESTERA! Těšit se můžeš na kancelář v Budějcích a naplno práci z domova, pokud budeš chtít.

Co ale tvá pracovní náplň? Bude o:

  • Testování funkčnosti a byznys logiky firemních webových aplikací (formuláře, intranet, zákaznická rozhraní apod.)
  • Reportingu
  • Tvorbě a aktualizaci dokumentace

Chceš vědět víc? Ozvi se nám! Můžeš zavolat na 720 748 828 nebo napsat na jan.laluch@grafton.cz.

Požadavky
  • Analytické a logické myšlení
  • Angličtina výhodou, nikoliv podmínkou
  • Samostatnost, pečlivost
  • Představa, jak fungují internetové a webové služby
  • Základy programování a databází výhodou
  • Zkušenost s automatizací testů velkou výhodou
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Full remote-work
  • Sick days
  • Stravenky
  • Notebook