IT TECHNIK s AJ - mezinárodní tým

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-15-349781
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš práci v IT, ale velkoměsto tě netáhne? Tak zůstaň na Vysočině a pošli mi svůj životopis. I tady máš možnost získat zkušenosti a být členem menšího mezinárodního týmu. Pokud tě baví infrastruktura a nebojíš se mluvit anglicky, tak je to šance pro tebe.

Jaké úkoly tě čekají:

  • údržba a správa koncových zařízení
  • instalace a reinstalace počítačů, periferií, notebooků, serverů, mobilních zařízení
  • instalace běžných kancelářských aplikací
  • administrace a konfigurace běžných serverových aplikací, správa účtů
  • práce s HW – opravy a rozšiřovaní
  • centrální a vzdálená správa, helpdesk

Kromě toho se s námi budeš podílet na projektech, které řešíme pro celou firemní skupinu včetně poboček v zahraničí.

Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání (IT obor)
  • aktivní AJ pro komunikaci s kolegy v týmu
  • znalost MS Active Directory a Exchange, sítí a výpočetní techniky
  • IT praxi vítáme, ale šanci mají i absolventi
  • chuť učit se a získávat nové zkušenosti od kolegů
  • ŘP sk. B, aktivně (občasné zahraniční služební cesty)
Benefity
  • 13. mzda
  • týden dovolené navíc
  • smlouva na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • odborný rozvoj a pravidelná dávka školení
  • jazykové kurzy
  • super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.)
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • mobil, notebook