IT TECHNIK - ROKYCANY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
9-15-382454
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného, komunikativního člověka se znalostí IT problematiky

Jedná se o posilu týmu IT, který bude odpovědný poskytovat služby :

Provádění instalací, odstraňování závad, podporu uživatelů (řešení jejich pracovních problémů v souvislosti s informačním systémem a pomáhat co nejefektivnějšímu využívání instalovaného softwaru)

  • Peče o sítě a serverové systémy
  • Zpracovávat data, analyzovat a řešit vzniklé odchylky v plánovacím systému výroby
  • Zpracovávat interní požadavky na technické a aplikační vybavení, předávání uživatelům
Požadavky
  • SŠ /výpočetní technika nebo technického zaměření výhodou
  • Alespoň1 rok praxe na dané pozici
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost spolupracovat a komunikovat s lidmi různých úrovní
  • Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, zodpovědnost, chuť učit se novým dovednostem
Benefity
  • jazykové kurzy
  • pracovní dobadocházkový fond