IT TECHNIK - infrastruktura, okr. Jihlava

Plný úvazek
Mzda
35 000 Kč
Referenční číslo
6-15-352122
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní firmu hledám IT technika. Budeš se věnovat infrastruktuře. Kromě toho si šáhneš na řadu projektů, které řešíme pro celou firemní skupinu včetně poboček v zahraničí. Angličtina je must have - IT tým je mezinárodní.

Chceš využít tuhle šanci? Pošli mi svůj životopis.

Co bude tvým úkolem:

  • údržba a správa koncových zařízení
  • instalace a reinstalace počítačů, periferií, notebooků, serverů, mobilních zařízení
  • instalace běžných kancelářských aplikací
  • administrace a konfigurace běžných serverových aplikací, správa účtů
  • práce s HW – opravy a rozšiřovaní
  • centrální a vzdálená správa, helpdesk
  • mezinárodní projekty
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání (IT obor)
  • aktivní AJ pro komunikaci s kolegy v týmu
  • znalost MS Active Directory a Exchange, sítí a výpočetní techniky
  • IT praxi vítáme, ale šanci mají i absolventi
  • chuť učit se a získávat nové zkušenosti od kolegů
  • ŘP sk. B, aktivně (občasné zahraniční služební cesty)

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis. Pohovory probíhají online (skype / telefonát) - bez nutnosti osobního setkání.

Benefity
  • 13. mzda
  • týden dovolené navíc
  • smlouva na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • odborný rozvoj a pravidelná dávka školení
  • jazykové kurzy
  • super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.)
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • mobil, notebook