IT SYSTÉMOVÝ INŽENÝR- možnost práce na home office

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-16-358138
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přijmeme zkušeného člověka z oblasti IT, který bude mít na starosti implementaci IT projektů, instalaci a podporu rozhraní mezi ERP systémem a externími aplikacemi. Bude řešit také různorodé požadavky v oblasti IT a to pro 3 pobočky v rámci ČR.

Budete také komunikovat s centrálou v Německu a to buď v německém nebo anglickém jazyce.

Vaše zodpovědnosti budou:

  • Nastavení, podpora a další rozvoj používaných IT systémů
  • Řízení a implementace IT projektů v oblasti logistiky nebo předávání systémových aplikací
  • Instalace a podpora rozhraní mezi ERP systémem a externími aplikacemi (např. EDI, CMS, zákaznické portály, Master Data Management)
  • Provádění analýz trhu v oblasti digitalizace a správy dat

Nastoupit můžete IHNED.

Tahle práce Vás určitě nebude nudit, budete mít na starost širokou škálu úkolů v oblasti HW i SW a zodpovědnost za IT na svěřených pobočkách.

Velkou výhodou je možnost práce na HOME OFFICE!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (ideálně v oblasti IT)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
  • Německý jazyk nebo anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Výhodou je praxe v IT z logistické, přepravní nebo spediční společnosti
  • Hluboká znalost formátů a procesů EDI (EDIFACT, IDOC, XML a formáty specifické pro zákazníka)
  • Výhodou je know-how v logistickém nebo spedičním systému a základní znalosti o EDI procesech a strukturách
  • ŘP skupiny B
  • Ochota cestovat (přibližně 1/3 Vašeho pracovního času)
Benefity
  • Stabilní společnost
  • Služební telefon i pro soukromé účely
  • Notebook
  • Školení zaměřené na rozvoj osobnosti i prohlubování znalostí a dovedností
  • Jazykové kurzy