IT Support

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-16-379630
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici: IT Support

Co budeš dělat?

  • Poskytovat první úroveň podpory interním klientům, komunikovat s druhou a třetí vrstvou podpory a s ostatními odděleními
  • Řešit incidenty a spolupracovat při řešení problémů
  • Pracovat v oddělení se směnným provozem (24/7)
  • Spolupracovat na řešení problémů a při releasování nových verzí systémů
  • Komunikovat s dodavateli (jak v českém, tak anglickém jazyce)
  • Vytvářet ad-hoc dotazy a reporty
  • Administrovat přístupy do vybraných systémů (pouze fyzická administrace)
Požadavky

Co bys měl mít/znát?

  • Ukončené SŠ / VŠ vzdělání
  • Práce na směny pro Vás není překážkou (budete pracovat v oddělení s 24/7 provozem) - jsou za to příplatky
  • Ovládáte SQL na základní úrovni
  • Anglický jazyk ovládáte na komunikativní úrovni (min. úroveň B1 - domluvit se)
  • Máte dobrou znalost MS Office (Word, Excel,...)
Benefity

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Multisport
  • Firemní akce
  • A mnoho dalšího