IT SPRÁVCE SW | Vysočina

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-16-356873
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do IT týmu ve výrobní společnosti na Vysočině hledám nového kolegu - IT nadšence, který rád pracuje s technologiemi na platformě Microsoft. Máš dostatek zkušeností a vyhovuje ti samostatná práce pod dohledem férového IT kapitána? Pošli mi svůj životopis, ráda ti zavolám s dalšími detaily.

Co tě po nástupu čeká:

  • detailní zaškolení, ať víš, s čím u nás pracujeme
  • v začátku budeš trávit hodně času s celým týmem na centrále
  • pak už si vezmeš na starost správu SW a celkový support na jedné z našich poboček
  • HW bude také součástí tvé práce, ale bude to jen okrajovka
  • za poslední rok se nám podařilo nasadit spoustu nových věcí a určitě v tom chceme pokračovat, takže toho budeš součástí
Požadavky

Jaké zkušenosti nás budou zajímat?

  • administrace OS - MS Windows
  • MS Office (jedeme na 365)
  • MS SharePoint
  • MS Active Directory (správa uživatelů, skupin, oprávnění)
  • MS SQL
  • virtuální servery
  • základy nastavení sítí, TCP/IP
  • občas tě čeká cesta na centrálu, takže ŘP sk. B
Benefity
  • 13. mzda
  • týden dovolené navíc
  • flexi pracovní doba
  • home office 1 den v týdnu
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • pravidelné profesní vzdělávání
  • stravenky