IT SPRÁVCE SÍTĚ | PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-16-405690-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušeným ajťákem? Máš zkušenost se správou sítí?

Pokud hledáš novou výzvu, tak čekám na tvůj životopis!

Na pozicii IT SPRÁVCE SÍTĚ bude tvým úkolem:

  • Zajištění konfigurace a instalace síťových zařízení.
  • Provádění konfigurace a instalace různých síťových zařízení a služeb.
  • Zajištění údržby sítě a aktualizací systémů včetně bezpečnostních opatření.
  • Monitorování výkonu a zabezpečení spolehlivosti systémů.
  • Plánování kapacity a sledování využití systémových prostředků.
  • Implementace bezpečnostních opatření ve spolupráci s bezpečnostním týmem.
  • Spolupráce s dodavateli a řešení problémů v rámci IT.
  • Komunikace s obchodními jednotkami a řešení jejich potřeb.
  • Vedení projektů a správa změn v IT systému.
  • Řešení eskalovaných ticketů
Požadavky
  • min.SŠ vzdělání
  • předchozí praxe na obdobné pozici 3 roky
  • znalost metodiky Information Technology Infrastructure Library (ITIL)
  • schopnost řešit problémy na různých úrovních, včetně aplikací, obecných síťových situací a problémů s operačním systémem Windows.
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění