IT SPECIALISTA| SAP| ŽATECKO

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-10-346120
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme IT odborníka na ERP systém SAP. Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Pokud aktuálně plánujete změnu nebo se porozhlížíte po nové pracovní výzvě, tak nás kontaktujte!

Co Vás bude čekat:

  • odpovědnost za analýzu, design, návrh, údržbu a podporu pro funkcionality v modulech systému SAP
  • konzultace, návrh a podpora na základě business požadavků
  • spolupráce s týmem při testování funkcionalit
  • příprava dokumentace
  • údržba, implementace změn v systému na základě standardů
  • Záloha uživatelských dat
  • Poskytování uživatelské i technické podpory
  • Práce s MES aplikacemi
  • Kooperace s globálním IT týmem
  • Školení interních zaměstnanců a tvorba manuálu
Požadavky

Požadujeme, abyste uměli a znali:

  • Zkušenost s ERP systémem SAP
  • Zkušenost s administrací MS Windows Server 2003, 2008, 2012
  • Znalost Active Directory
  • Znalost virtualizace v Hyper-V výhodou
  • Zkusěnost s administrací sítí TCP/IP, DNS, DHCP, Routing
  • Znalost MES aplikací výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (kooperace s globálním IT týmem a uživatelé cizinci)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost, spolehlivost a flexibilita
Benefity
  • Odborné a jazykové kurzy,
  • Dotované stravné,
  • 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
  • Firemní akce,
  • Kafeterie,
  • Možnost napracovat si hodiny,
  • Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
  • Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
  • Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)